Her Hafta İzmir İstanbul Arası Nakliyat

Mavişehir Parça Eşya Taşıma

Firmamızın İzmir ve İstanbul’da ofislerinin bulunmasından dolayı her hafta İzmir İstanbul arası nakliyat seferlerimiz vardır. 2000 yılından beri İstanbul ve İzmir arası karşılıklı seferler ile binlerce müşterimizin ev eşyasını güvenli ve ekonomik fiyata taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Mavişehir Parça Eşya Taşıma

Her Hafta İzmir İstanbul Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların %99.9’u tek merkezli çalışmaktadır. İki farklı şehirde ofisi bulunan ender taşıma şirketlerinden bir tanesiyiz. Bu sebeple özellikle İzmir – İstanbul arası taşımalarınızı firmamızla aynı kalitede hizmet veren nakliye şirketlerine oranla %25’e varan indirimlerle gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız anlaşma sağladığı tüm müşterilerinin eşyalarını kendi özmal, reklam ve logolu araçlarıyla taşımaktadır. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Teslimatta ödeme garantisi sunan firmamız bu sayede diğer nakliye şirketlerinden farklı bir konumda olduğunu ispatlamaktadır.

Karşıyaka merkez ofisimizi yada 444 9 069 çağrı merkezimizi arayarak İzmir’den İstanbul’a gerçekleşecek tam veya parça ev eşyalarınızın taşınması için bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.