Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00
Çağrı Merkezi : 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis Taşıma

Mavişehir bölgesinde taşınacak ofisiniz olduğunda taşıma tecrübesi olan ve sizlere referans sağlayabilen bir firma ile çalışmak sizler için büyük avantaj sağlayacaktır.

2000 yılından beri İzmir Karşıyaka semtinde ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma hizmetleri de sunmaktadır. Taşınacak ofisinizin büyüklüğüne bağlı olarak yapılan ekspertiz sonucu taşımanın en sağlıklı şekilde gerçekleşmesi için planlama yapılır. Ofis taşımacılığında geniş referansları olan firmamız, taşıma işleminin tüm detayları hakkında sizlere yardımcı olacaktır.

Mavişehir Ofis Taşıma

Mavişehir Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay taşıma şirketinin kurumsal olmasıdır. Eğer çok sayıda çalışanınızın olduğu bir ofisinizi taşıyacaksanız mutlaka sizlere referans sağlayabilen, geniş araç ve personel kadrosu olan bir firma tercihinde bulunmalısınız.

Mavişehir ofis taşıma hizmetleriniz için firmamıza 444 9 069 çağrı merkezimizden yada info@egeturnakliyat.com.tr mail adresimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.