Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00
Çağrı Merkezi : 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

Parça Eşya Taşıma

Mavişehir parça eşya taşıma hizmetimiz ile Mavişehir’den diğer illerimize göndereceğiniz kısmi ev eşyalarınızı firmamız aracılığı ile ekonomik ve güvenli bir şekilde taşıtma imkanı sunuyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe parça eşya taşıma hizmetini Türkiye’de ilk ve halen tek sunan nakliye şirketi olan firmamız ev eşyalarınızı en iyi paketleme malzemeleri kullanarak paketlemekte ve itinalı bir şekilde taşımaktadır.

Mavişehir Parça Eşya Taşıma

Mavişehir Parça Eşya Taşıma

Firmamız sadece Mavişehir’de değil tüm İzmir’de hizmet sunan bir nakliye şirketidir. Gerek ev, gerek ofis ve gerekse parça eşya taşımalarınızda gözünüz kapalı firmamızı tercih edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmeti her geçen gün daha nasıl iyi sunarız çalışması içinde olan firmamız, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

Sizlerde Mavişehir’den başka ilimize veya başka illerimizden Mavişehir’e parça ev eşya taşımalarınız olduğunda 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden firmamıza ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Güvenli ve ekonomik taşımacılığın adresi olan EGETUR Nakliyat, sizlere yalnızca bir telefon mesafesindedir.